رونمایی از نمایشگر پانورامای متحرک در خودروهای هیوندای موبیس

رونمایی از نمایشگر پانورامای متحرک در خودروهای هیوندای موبیس

هیوندای موبیس از آینده نمایشگرهای داخل خودرو با معرفی صفحه نمایش پانورامای متحرک رونمایی کرد.

شرکت کره ای قطعات خودرو هیوندای با نام هیوندای موبیس که در طراحی و اجرا قطعات و ارائه خدمات خودروهای هیوندای موتور، جنسیس موتورز و کیاموتورز از سال 1977 فعالیت دارد. این شرکت از سال 2014 به عنوان ششمین تامین کننده قطعات خودرو در جهان شناخته شده است. به تازگی با جدیدترین فناوری کابین خلبان دیجیتال خود، M.VICS 5.0، یک نوآوری پیشگامانه در نمایشگر پانورامای هیوندای موبیس ارائه کرده است. که آن را در خودروی جدیدش به کار برده است.

این سیستم جدید یک استاندارد آینده‌نگر برای کابین‌های دیجیتال ایجاد می‌کند. و فناوری‌های مختلف نمایشگر را با هم ترکیب می‌کند. تا تجربه‌ای یکپارچه و یک صفحه‌نمایش عریض را در پنل جلوی خودرو فراهم کند.

کابین دیجیتال M.VICS 5.0 دارای پنج پنل نمایشگر متصل به هم است که شامل صفحه نمایش اصلی 27 اینچی برای داشبورد و ناوبری، صفحه نمایش 12.3 اینچی برای سرنشینان، نمایشگر وضعیت خودرو 7 اینچی و کنترل دکمه‌ها می‌باشد.

این پنل‌ نمایشگر پانورامای هیوندای موبیس می‌توانند هم به صورت مستقل و هم به عنوان یک صفحه نمایش گسترده و یکپارچه عمل کنند و با حالت‌های مختلف رانندگی سازگار شوند تا تجربه بهینه و لذت بخشی را برای راننده و سرنشینان فراهم کنند.

رونمایی از نمایشگر پانورامای متحرک در خودروهای هیوندای موبیس

نکات برجسته کلیدی نمایشگر پانورامای هیوندای موبیس شامل یک سیستم نمایش متغیر است که به صورت عمودی و شیب‌دار براساس شرایط رانندگی تنظیم می‌شود. در «حالت رانندگی»، بخشی از پنل جمع می‌شود تا نمایشگر کوچک‌تری ایجاد کند. در حالی که در «حالت سینما» و «حالت آرامش»، صفحه نمایش برای مشاهده رسانه یا استراحت تنظیم می‌شود. و تجربه رانندگی را با بازخورد لمسی و حسی بهبود می‌بخشد.

یکی دیگر از مزیت ها در M.VICS 5.0 ویژگی‌های ایمنی می باشد که در این سیستم ادغام شده‌اند. از جمله:

  • فناوری روشنایی برای هشدار در مورد برخورد احتمالی.
  • سناریوهای رنگی برای کاهش حرکت.
  • نظارت بر زمان واقعی راننده برای شناسایی خواب‌آلودگی و بی‌توجهی.
  • این سیستم شامل ایربگ‌های پیشرفته نیز می‌باشد که برای تضمین ایمنی مسافران طراحی شده‌اند.

هیوندای موبیس 9 اختراع جدید را برای M.VICS 5.0 به ثبت رسانده است اختراع این آپشن ها باعث می شود تا نقش رهبری این شرکت در فناوری حمل و نقل آینده تقویت شود و هر روز شاهد پیشرفت های چشمگیری در صنعت حمل و نقل در آینده توسط شرکت هیوندای و شرکت های رقیب آن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *